XFP

XFP transceivers

XFP er protokolluavhengige optiske transceivere. XFP-moduler opererer vanligvis med 850nm, 1310nm eller 1550nm og brukes for 10 gigabit SONET/SDG, Fibre Channel, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet og andre applikasjoner. Dette inkluderer også CWDM og DWDM linker.

Våre XFP moduler, muliggjør digital diagnostikk og kompatibilitet og er direkte kompatible med originale produkter fra switch og router produsenter.


Vi har lang erfaring i fiberoptiske kommunikasjon, og er glade for å bidra til å velge de riktige XFP transceivere for dine behov.


Vennligst kontakt
oss hvis du har noen spørsmål!

 

Link til Datablad


XFP transceivers

Nedenfor finner du noen av våre mest populære XFP transceivers!

XFP Multimodus
XFP-10G-MM85-300D XFP 10 Gbit/s, 850 nm, MM 4 dB, 300 m, DDM
XFP Singelmodus
XFP-10G-SM31-002D XFP 10 Gbit/s, 1310 nm, SM 7 dB, 2 km, DDM
XFP-10G-SM31-010D XFP 10 Gbit/s, 1310 nm, SM 9 dB, 10 km, DDM
XFP-10G-SM55-040D XFP 10 Gbit/s, 1550 nm, SM 15,5 dB, 40 km, DDM
XFP-10G-SM55-080D XFP 10 Gbit/s, 1550 nm, SM 24 dB, 80 km, DDM
XFP Singelmodus 1-fiber (BiDi)
XFP-10GD-SM3327-010D XFP 10 Gbit/s, 1330Tx/1270Rx, SM 10 dB, 10 km, DDM
XFP-10GU-SM2733-010D XFP 10 Gbit/s, 1270Tx/1330Rx, SM 10 dB, 10 km, DDM
XFP-10GD-SM3327-040D XFP 10 Gbit/s, 1330Tx/1270Rx, SM 15 dB, 40 km, DDM
XFP-10GU-SM2733-040D XFP 10 Gbit/s, 1270Tx/1330Rx, SM 15 dB, 40 km, DDM
XFP-10GD-SM3327-060D XFP 10 Gbit/s, 1330Tx/1270Rx, SM 22 dB, 60 km, DDM
XFP-10GU-SM2733-060D XFP 10 Gbit/s, 1270Tx/1330Rx, SM 22 dB, 60 km, DDM
XFP CWDM
XFP-10G-CWDM-xxxx-040D1) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 15,5 dB, 40 km, DDM
XFP-10G-CWDM-xxxx-060D1) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 20 dB, 60 km, DDM
XFP-10G-CWDM-xxxx-080D2) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 24 dB, 80 km, DDM
1) xxxx = 1271, 1291, 1311, 1331, 1351, 1371, 1391, 1411, 1431, 1451, 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591, 1611 nm
2) xxxx = 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591, 1611 nm
XFP DWDM
XFP-10G-DWDM-xxxx-040D XFP 10 Gbit/s, DWDM xxxx, SM 16,5 dB, 40 km, DDM
XFP-10G-DWDM-xxxx-080D XFP 10 Gbit/s, DWDM xxxx, SM 24 dB, 80 km, DDM
xxxx = CH13, CH14, CH15…………………CH59, CH60, CH61
XFP DWDM Tunable
XFP-10G-DWDM-T82-080D XFP 10 Gbit/s, Tunable DWDM 82 kanals, SM 22 dB, 80 km, DDM
XFP-10G-DWDM-T88-080D XFP 10 Gbit/s, Tunable DWDM 88 kanals, SM 22 dB, 80 km, DDM