XENPAC

XENPAC transceivers

Metric Industrial tilbyr et stort utvalg av XENPAC transceivere i ulike varianter under egen merkevare. Dette gjør at du kan velge XENPAC transceivere som passer dine behov. XENPAC transceiverne er kompatible med originale produkter fra switch-og routerprodusenter. Våre XENPAC transceivere testes før levering for å sikre at de når våre kunder i perfekt stand.

Vi har lang erfaring innen fiberoptisk kommunikasjon, og er glade for å bidra til å velge de riktige Transceivers for dine behov.

 

Link til datablad

 

 

Nedenfor finner du en liste over våre mest populære XENPAC transceivere.

XENPAK Multimodus
XEN-10G-MM85-300D XENPAK 10 Gbit/s, 850 nm, MM 4 dB, 300 m, DOM
XENPAK Singelmodus
XEN-10G-SM31-010D XENPAK 10 Gbit/s, 1310 nm, SM 9 dB, 10 km, DOM
XEN-10G-SM31-020D XENPAK 10 Gbit/s, 1310 nm, SM 10 dB, 20 km, DOM
XEN-10G-SM55-040D XENPAK 10 Gbit/s, 1550 nm, SM 15,5 dB, 40 km, DOM
XEN-10G-SM55-080D XENPAK 10 Gbit/s, 1550 nm, SM 24 dB, 80 km, DOM
XENPAK CWDM
XEN-10G-CWDM-xxxx-010D1) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 9 dB, 10 km, DOM
XEN-10G-CWDM-xxxx-040D2) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 15,5 dB, 40 km, DOM
XEN-10G-CWDM-xxxx-080D2) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 24 dB, 80 km, DOM
1) xxxx = 1271, 1291, 1311, 1331, 1351, 1371, 1391, 1411, 1431, 1451 nm
2) xxxx = 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591,1611 nm
XENPAK DWDM
XEN-10GDWDM-xxxx-040D XFP 10 Gbit/s, DWDM xxxx, SM 15,5 dB, 40 km, DOM
XEN-10GDWDM-xxxx-080D XFP 10 Gbit/s, DWDM xxxx, SM 24 dB, 80 km, DOM
xxxx = CH17, CH18, CH19…………………CH59, CH60, CH61
XENPAK til SFP+ konverter
XEN-SFP+MM85-300D XENPAK til SFP+ MM konverter, 850 nm, 4 dB, 300 m
XEN-SFP+SM31-002D XENPAK til SFP+ SM konverter, 1310 nm, 6,2 dB, 2 km
XEN-SFP+SM31-010D XENPAK til SFP+ SM konverter, 1310 nm, 8 dB, 10 km
XEN-SFP+SM31-040D XENPAK til SFP+ SM konverter, 1310 nm, 14,8 dB, 40 km
XEN-SFP+SM55-040D XENPAK til SFP+ SM konverter, 1550 nm, 14,8 dB, 40 km
XEN-SFP+SM55-080D XENPAK til SFP+ SM konverter, 1550 nm, 23 dB, 80 km