X2

X2 transceivers

Metric Industrial tilbyr et stort utvalg av X2 transceivere i ulike varianter under egen merkevare. Dette gjør at du kan velge en X2 transceiver som passer dine behov. Våre X2 transceivere testes før levering for å sikre at de når våre kunder i perfekt stand. X2 transceiverne er kompatible med originale produkter fra ulike switch-og routerprodusenter.

Vi har lang erfaring innen fiberoptisk kommunikasjon, og er glade for å bidra til å velge de riktige transceivers for dine behov.

 

Link til datablad

Nedenfor finner du en liste over våre mest populære X2 transceivere.

X2 Multimodus
X2-10G-MM85-300D X2 10 Gbit/s, 850 nm, MM 4 dB, 300 m, DOM
X2 Singelmodus
X2-10G-SM31-010D X2 10 Gbit/s, 1310 nm, SM 9 dB, 10 km, DOM
X2-10G-SM55-040D X2 10 Gbit/s, 1550 nm, SM 15,5 dB, 40 km, DOM
X2-10G-SM55-080D X2 10 Gbit/s, 1550 nm, SM 24 dB, 80 km, DOM
X2 Singelmodus 1-fiber (BiDi)
X2-10GD-SM3327-010D X2 10 Gbit/s, 1330Tx/1270Rx, SM 9 dB, 10 km, DOM
X2-10GU-SM2733-010D X2 10 Gbit/s, 1270Tx/1330Rx, SM 9 dB, 10 km, DOM
X2-10GD-SM3327-040D X2 10 Gbit/s, 1330Tx/1270Rx, SM 13 dB, 40 km, DOM
X2-10GU-SM2733-040D X2 10 Gbit/s, 1270Tx/1330Rx, SM 13 dB, 40 km, DOM
X2 CWDM
X2-10G-CWDM-xxxx-010D1) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 9 dB, 10 km, DOM
X2-10G-CWDM-xxxx-040D2) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 15,5 dB, 40 km, DOM
X2-10G-CWDM-xxxx-080D2) XFP 10 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 24 dB, 80 km, DOM
1) xxxx = 1271, 1291, 1311, 1331, 1351, 1371, 1391, 1411, 1431, 1451 nm
2) xxxx = 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591, 1611 nm
X2 DWDM
X2-10GDWDM-xxxx-040D XFP 10 Gbit/s, DWDM xxxx, SM 15,5 dB, 40 km, DOM
X2-10GDWDM-xxxx-080D XFP 10 Gbit/s, DWDM xxxx, SM 24 dB, 80 km, DOM
xxxx = CH17, CH18, CH19…………………CH59, CH60, CH61
X2 til SFP+ konverter
X2-SFP+MM85-300D X2 til SFP+ MM konverter, 850 nm, 4 dB, 300 m
X2-SFP+SM31-002D X2 til SFP+ SM konverter, 1310 nm, 6,2 dB, 2 km
X2-SFP+SM31-010D X2 til SFP+ SM konverter, 1310 nm, 9 dB, 10 km
X2-SFP+SM31-040D X2 til SFP+ SM konverter, 1310 nm, 14,8 dB, 40 km
X2-SFP+SM55-040D X2 til SFP+ SM konverter, 1550 nm, 14,8 dB, 40 km
X2-SFP+SM55-080D X2 til SFP+ SM konverter, 1550 nm, 23 dB, 80 km