SFP

SFP transceivers

Metric Industrial tilbyr et bredt spekter av SFP-transceivere i ulike varianter under egen merkevare. Dette gjør at du kan velge en SFP-transceivere som passer dine behov. Våre SFP-transceivere er testet på fabrikk før levering for å sikre at de når våre kunder i perfekt stand. Våre SFP-transceivere er kompatible med originale produkter fra switch og router produsenter.

Skulle du ha behov for transceiver til spesielle produsenter som Cisco eller HP, ta kontakt ved bestilling så vil vi sørge for at kompatibiliteten er ivaretatt for ditt utstyr.

Vi har lang erfaring i fiberoptisk kommunikasjon og er glade for å bidra til å velge riktig Transceivers for dine behov.


Hvis du ikke finner SFP transceiveren du leter etter i listen nedenfor, kontakt oss, så hjelper vi deg med å finne riktig komponent.

 

Link til Datablad

 

 

100Mbit SFP transceivers

Nedenfor finner du noen av våre mest populære 155Mbit SFP transceivers

SFP 155 Multimodus
SFP-155-MM31-002D SFP 155 Mbit/s, 1310 nm, MM 10dB, 2 km, DDM
SFP 155 Singelmodus
SFP-155-SM31-020D SFP 155 Mbit/s, 1310 nm, SM 14dB, 20 km, DDM
SFP-155-SM31-040D SFP 155 Mbit/s, 1310 nm, SM 25dB, 40 km, DDM
SFP-155-SM55-080D SFP 155 Mbit/s, 1550 nm, SM 28dB, 80 km, DDM
SFP-155-SM55-120D SFP 155 Mbit/s, 1550 nm, SM 32dB, 120 km,  DDM
  
SFP 155 Singelmodus 1-fiber (BiDi)
SFP-155D-SM4931-020D SFP 155 Mbit/s, 1490Tx/1310Rx, SM 13dB, 20 km, DDM
SFP-155U-SM3149-020D SFP 155 Mbit/s, 1310Tx/1490Rx, SM 13dB, 20 km, DDM
SFP-155D-SM5531-020D SFP 155 Mbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 13dB, 20 km, DDM
SFP-155U-SM3155-020D SFP 155 Mbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 13dB, 20 km, DDM
SFP-155D-SM5531-040D SFP 155 Mbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 25dB, 40 km, DDM
SFP-155U-SM3155-040D SFP 155 Mbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 25dB, 40 km, DDM

Gigabit SFP transceivers

Nedenfor finner du noen av våre mest populære Gigabit SFP transceivers

SFP 1250 Multimodus
SFP-1250-MM85-550D SFP 1,25 Gbit/s, 850 nm, MM 9dB, 500/275 mtr, DDM
SFP 1250 Singelmodus
SFP-1250-SM31-010D SFP 1,25 Gbit/s, 1310 nm, SM 19dB, 10 km, DDM
SFP-1250-SM31-020D SFP 1,25 Gbit/s, 1310 nm, SM 11dB, 20 km, DDM
SFP-1250-SM31-040D SFP 1,25 Gbit/s, 1310 nm, SM 19dB, 40 km, DDM
SFP-1250-SM55-040D SFP 1,25 Gbit/s, 1550 nm, SM 19dB, 40 km, DDM
SFP-1250-SM55-080D SFP 1,25 Gbit/s, 1550 nm, SM 26dB, 80 km, DDM
SFP-1250-SM55-120D SFP 1,25 Gbit/s, 1550 nm, SM 32dB, 120 km, DDM
SFP-1250-SM55-160D SFP 1,25 Gbit/s, 1550 nm, SM 36dB, 160 km, DDM
SFP 1250 Singelmodus 1-fiber (BiDi)
SFP-1250D-SM4931-020D SFP 1,25 Gbit/s, 1490Tx/1310Rx, SM 11dB, 20 km, DDM
SFP-1250U-SM3149-020D SFP 1,25 Gbit/s, 1310Tx/1490Rx, SM 11dB, 20 km, DDM
SFP-1250D-SM5531-020D SFP 1,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 11dB, 20 km, DDM
SFP-1250U-SM3155-020D SFP 1,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 11dB, 20 km, DDM
SFP-1250D-SM5549-040D SFP 1,25 Gbit/s, 1550Tx/1490Rx, SM 19dB, 40 km, DDM
SFP-1250U-SM4955-040D SFP 1,25 Gbit/s, 1490Tx/1550Rx, SM 19dB, 40 km, DDM
SFP-1250D-SM5531-040D SFP 1,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 19dB, 40 km, DDM
SFP-1250U-SM3155-040D SFP 1,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 19dB, 40 km, DDM
SFP-1250D-SM5531-080D SFP 1,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 26dB, 80 km, DDM
SFP-1250U-SM3155-080D SFP 1,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 26dB, 80 km, DDM
SFP-1250D-SM5531-120D SFP 1,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 31dB, 120 km, DDM
SFP-1250U-SM3155-120D SFP 1,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 31dB, 120 km, DDM
SFP 1250 CWDM
SFP-1250-CWDM-xxxx-020D SFP 1,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 11db, 20 km, DDM
SFP-1250-CWDM-xxxx-040D SFP 1,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 14dB, 40 km, DDM
SFP-1250-CWDM-xxxx-080D SFP 1,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 28dB, 80 km, DDM
SFP-1250-CWDM-xxxx-120D SFP 1,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 32dB, 120 km, DDM
SFP-1250-CWDM-xxxx-160D1) SFP 1,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 36dB, 160 km, DDM

2,5 Gbit SFP transceivers

Nedenfor finner du noen av våre mest populære 2,5 Gigabit SFP transceivers!

SFP 2500 Multimodus
SFP-2500-MM85-550D SFP 2,5 Gbit/s, 850 nm, MM 9 dB, 500/275 mtr,  DDM
SFP 2500 Singelmodus
SFP-2500-SM31-002D SFP 2,5 Gbit/s, 1310 nm, SM 9 dB, 2 km, DDM
SFP-2500-SM31-020D SFP 2,5 Gbit/s, 1310 nm, SM 14 dB, 20 km, DDM
SFP-2500-SM55-020D SFP 2,5 Gbit/s, 1550 nm, SM 14 dB, 20 km, DDM
SFP-2500-SM31-040D SFP 2,5 Gbit/s, 1310 nm, SM 17 dB, 40 km, DDM
SFP-2500-SM55-040D SFP 2,5 Gbit/s, 1550 nm, SM 17 dB, 40 km, DDM
SFP-2500-SM55-080D SFP 2,5 Gbit/s, 1550 nm, SM 26 dB, 80 km, DDM
SFP-2500-SM55-120D SFP 2,5 Gbit/s, 1550 nm, SM 31 dB, 120 km, DDM
SFP 2500 Singelmodus 1-fiber (BiDi)
SFP-2500D-SM5531-020D SFP 2,5 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 14 dB, 20 km, DDM
SFP-2500U-SM3155-020D SFP 2,5 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 14 dB, 20 km, DDM
SFP-2500D-SM5531-040D SFP 2,5 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 17 dB, 40 km, DDM
SFP-2500U-SM3155-040D SFP 2,5 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 17 dB, 40 km, DDM
SFP 2500 CWDM
SFP-2500-CWDM-xxxx-040D SFP 2,5 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 17 dB, 80 km, DDM
SFP-2500-CWDM-xxxx-080D SFP 2,5 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 26 dB, 120 km, DDM
SFP-2500-CWDM-xxxx-120D SFP 2,5 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 31 dB, 160 km, DDM
xxxx = 1271 ,1291, 1311, 1331, 1351, 1371, 1391, 1411, 1431, 1451, 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591, 1611 nm
SFP 2500 DWDM
SFP-2500DWDM-xxxx-080D SFP 2,5 Gbit/s Ethernet, DWDM xxxx, SM 28 dB, 80 km, DDM
SFP-2500DWDM-xxxx-120D SFP 2,5 Gbit/s Ethernet, DWDM xxxx, SM 29 dB, 120 km, DDM
xxxx = CH17, CH18, CH19…………………CH59, CH60, CH61

4,25 Gbit SFP transceivers

Nedenfor finner du noen av våre mest populære 4,25 Gigabit SFP transceivers!

 

SFP 4250 Multimodus
SFP-4250-MM85-550D SFP 4,25 Gbit/s, 850 nm, MM 7 dB, 500/275 mtr, DDM
SFP 4250 Singelmodus
SFP-4250-SM31-005D SFP 4,25 Gbit/s, 1310 nm, SM 12 dB, 5 km, DDM
SFP-4250-SM31-010D SFP 4,25 Gbit/s, 1310 nm, SM 14 dB, 10 km, DDM
SFP-4250-SM31-040D SFP 4,25 Gbit/s, 1310 nm, SM 19 dB, 40 km, DDM
SFP-4250-SM55-040D SFP 4,25 Gbit/s, 1550 nm, SM 19 dB, 40 km, DDM
 
SFP 4250 Singelmodus 1-fiber (BiDi)
SFP-4250D-SM5531-005D SFP 4,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 12 dB, 5 km, DDM
SFP-4250U-SM3155-005D SFP 4,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 12 dB, 5 km, DDM
SFP-4250D-SM5531-010D SFP 4,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 13 dB, 10 km, DDM
SFP-4250U-SM3155-010D SFP 4,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 13 dB, 10 km, DDM
SFP-4250D-SM5531-030D SFP 4,25 Gbit/s, 1550Tx/1310Rx, SM 18 dB, 30 km, DDM
SFP-4250U-SM3155-030D SFP 4,25 Gbit/s, 1310Tx/1550Rx, SM 18 dB, 30 km, DDM
 
SFP 4250 CWDM
SFP-4250-CWDM-xxxx-020D SFP 4,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 18 dB, 20 km, DDM
SFP-4250-CWDM-xxxx-040D SFP 4,25 Gbit/s, CWDM xxxx nm, SM 21 dB, 40 km, DDM
xxxx = 1271 ,1291, 1311, 1331, 1351, 1371, 1391, 1411, 1431, 1451, 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591, 1611 nm